08.09.2021

У МОЗ попередили про небезпеку питної води в Миколаєві

Лабораторіями державної установи «Миколаївський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» в серпні 2021 року проведено моніторингові лабораторні дослідження 35 проб питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними та 31 проба по санітарно-хімічним показникам.

Про це повідомили 6 вересня на офіційній сторінці держустанови в соцмережі «Фейсбук».

За результатами лабораторних досліджень проб питної води встановлено, що в кількох містах Миколаївської області вони не відповідали нормам. Так, зокрема, не відповідали вимогам нормативної документації 2 проби питної води за мікробіологічними та 3 проби по санітарно-хімічним показникам, відібрані з водопровідної мережі м Миколаєва (ДКП «Миколаївський міський водоканал»).

«Вживання питної води, що не відповідає вимогам нормативної документації, може бути небезпечним для здоров’я населення, про що повідомлено власникам водопроводів і органам місцевого самоврядування для реагування та вжиття відповідних заходів», — сказано в повідомленні ГУ «Миколаївський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *