06.09.2021

У МОЗ розповіли коли школярі та студенти підуть на «дистанційку»

Формат навчання школярів та студентів буде змінюватися залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні.

«Варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися», — повідомили у пресцентрі Міністерства охорони здоров’я.

Як відзначається навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

  • «зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності). Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.
  • «жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності). Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.
  • «червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності).Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Джерело: Версія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.