30.11.2021

У Мінцифри розповіли деталі програми «Одна тисяча за вакцинацію»

Віртуальні картки в застосунку «Дія», на яку повністю вакциновані українці з 19 грудня отримуватимуть тисячу гривень, будуть безкоштовними — жодних комісій за їхнє обслуговування не буде.

Про це розповіли в Міністерстві цифрової трансформації.

«Громадяни у мобільному застосунку „Дія“ проходять коротку верифікацію, яка дозволяє їм отримати гроші на спеціальні банківські картки. Мінекономіки нараховує гроші на спеціальні карткові рахунки громадян — по 1 тисячі гривень. Громадяни розраховуються грошима у підприємствах, які відповідають визначеним MCC-кодам (класифікаторам виду діяльності. — Ред.)», — сказано в повідомленні.

Там зазначили, що надання готівки не передбачене.

«Треба зважити, що ця програма покликана зробити цільову підтримку тих сфер, які зазнали суттєвого скорочення притоку клієнтів через карантинні обмеження або звичайну відмову людей від соціальних контактів у період пандемії», — кажуть у Мінцифри.

Віртуальні картки — безкоштовні, жодних комісій за обслуговування не буде.

У Мінцифри запевняють, що фінансові операції з віртуальними картками будуть цілком безпечними, адже вони проходитимуть через «банки-партнери, які мають надійні системи захисту платежів».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.