18.11.2019

У міськраді проаналізували готовність Миколаєва до зими

Готовність до опалювального сезону аналізували 18 листопада на апаратній нараді, яку провів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. 

Технічно місто виконало завдання з підготовки до зими. Це стосується і житлового фонду, і теплопостачальних підприємств, і служб, що відповідають за життєдіяльність міста.

Керівник ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» Юрій Кішко поінформував, що 97,9% споживачів вже мають опалення у своїх оселях. Не підключеними залишаються 14 абонентів, які вирішили почекати, зважаючи на сприятливі погодні умови.

— У нас є 893 споживача, з них підключено 874. Маємо 14 споживачів, 5 з яких економлять, ще 9 — це об’єкти, які на контролі департаменту ЖКГ. Майже всі хочуть сьогодні отримати наряди, — сказав керівник ТЕЦ.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв зазначив, що з 9 зазначених об’єктів, 2 — ОСББ, які самостійно вирішують питання щодо запуску тепла. По інших об’єктах тривають підготовчі роботи, які планують завершити до кінця тижня. Ще один будинок по вул. 3 Слобідській, поки що без опалення. Наразі там вирішується питання, хто є утримувачем тепломережі.

На 100% заповнені теплоносієм тепломережі КП «Миколаївоблтеплоенерго».

Також на апаратній нараді заслухали інформацію керівників підприємств щодо ліквідації розриттів на міських дорогах. Юрій Кішко зазначив, що наразі технічні проблеми на тепломережах ТЕЦ вирішені, дефекти ліквідовані.  Незабаром всі ділянки, на яких велись ремонтні роботи, будуть заасфальтовані.

— У ТЕЦ загалом 15 незакритих розриттів. З них три — на тротуарах. Тобто 12 потребують замощення та асфальтування. Орієнтовно, роботи будуть виконані до 18 грудня. Що стосується дефектів — питання закрите.

Як повідомив директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко, найближчим часом буде повністю відновлено асфальтне покриття на ділянці дороги по вул.Адмірала Макарова, де проводилися роботи по заміні колектора.

— Минулого тижня провели нараду з підрядником. Завдання поставлене — до настання холодів повністю відновити покриття на вулиці Макарова. Звичайно, з їх боку знову звучать прохання про те, що потрібно дофінансувати проєкт. Орієнтовна сума 2 — 3 млн, — сказав Борис Дуденко. — Щодо ділянки на розі вул. Макарова та вул. Московської: сьогодні ми остаточно ухвалимо рішення з ТЕЦ. Одна частина на контролі у ТЕЦ йде під асфальтування, інша — у нас. Що стосується вул. Кузнецької, ми також плануємо відновити повністю там дорожнє покриття.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *