27.01.2021

У Первомайську в аптеці незаконно продавали нарковмісні препарати

На початку січня до поліції надійшло звернення від місцевих мешканців про те, що працівники аптеки, розташованої по проспекту Праці у м. Первомайськ, продають нарковмісні лікарські засоби без рецепту лікаря. За вказаним фактом було порушено кримінальне провадження та розпочато розслідування.

26 січня в приміщенні вказаного фармацевтичного закладу слідчі разом із співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області ДБН НПУ провели обшук, під час якого вилучили записи з камер спостережень, дозвільну документацію на реалізацію лікарських засобів, накладні, безпосередньо нарковмісні лікарські засоби.

Наразі слідчими проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 320 КК України «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів». Відповідно до санкції вказаної статті передбачено покарання від накладення штрафу до ув’язнення на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Первомайський районний відділ поліції  Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *