20.09.2021

У Первомайську привели в порядок головний парк і пляж

Оновлені алеї, знову працює фонтан, яскраві кав’ярні та сучасні локації з роботами місцевих майстрів — таким сьогодні виглядає головний парк Первомайська.

Місцеві жителі звикають до охайному виду міста, в гості Первомайська позитивно оцінюють зміни на краще.

«Я не була в місті два роки. При в’їзді в місто відразу побачила чистоту. Скрізь квіти, клумби — відчуваються зміни. У місті немає ні паперів, ні сміття. Оновили пляж, парк красивий став », — розповіла Ірина Охріменко.

Зараз в Первомайську активно готуються до Дня міста, який повинен пройти 18 вересня. У зв’язку з цим в парку не вщухають роботи з благоустрою — на алеях проводять мощення плиткою, облагороджуються тематичні локації і набережна.

«Парк розбитий у нас на кілька зон: місце, де ми зараз укладаємо плитку, центральні алеї, ми встигаємо їх зробити до Дня міста, — каже віце-мер Первомайська Дмитро Малишевський. — Але після дня міста ми продовжимо мощення плитки уздовж набережної ».

На самому пляжі вже розміщують арт-об’єкт у вигляді літака — біля нього в перспективі побудують причал. Варто відзначити, що всі роботи фінансуються місцевими підприємцями — жодної копійки з муніципальної казни не витрачено.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.