05.09.2021

У Первомайську провели конференцію для педагогів

Новий формат і обмежене число педагогів — так уже вдруге працюють на освітній конференції, яка пройшла в останні дні серпня в Первомайську.

Пандемія коронавируса істотно змінила масштаб заходу. Начальник управління освіти Галина Остапенко підкреслила важливість безпеки, перевагу оффлайн-роботи і вакцинації.

«На сьогоднішній день у нас вакциновано 56% наших співробітників. Я думаю, що найближчим часом цей показник буде змінений у бік збільшення. Відповідно до постанови Кабміну, щоб ми змогли працювати в зоні нижче «зеленої», потрібен показник вакцинації на рівні 80% », — підкреслила вона.

В іншому випадку школи будуть переведені на дистанційне навчання. Однак такий формат вже негативно вплинув на результати Зовнішнього незалежного оцінювання.

Серед наявних проблем і відсутність в галузі молодих кадрів.

«Вже кілька років поспіль у нас немає молодих фахівців. Хоча щороку ми робимо запит фахівців в ВНЗ через Департамент освіти. Може бути така ситуація, що в сільських школах вчитель буде викладати відразу кілька предметів », — зазначила вона.

Всього в школах міста та ОТГ навчатимуться понад 1500 школярів — половина з них першокласники. Навчальний процес для них повинні організувати 700 педагогів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *