18.09.2020

У Первомайську судитимуть чиновника і представників підрядника за розкрадання коштів на будівництві спортмайданчика

Згідно висновку судової економічної експертизи загальна вартість завищення виконаних підрядних робіт склала суму 278 тисяч грн.

Первомайська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб за фактом привласнення ними 278 тис грн бюджетних коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика у місті Первомайську.

За даними слідства, у вересні 2019 року між Первомайською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у місті Первомайськ.

Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Представник підрядника – майстер підприємства,  маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, завищивши їх обсяги та вартість.

Після чого, підприємець, який здійснював технічний нагляд за будівництвом вказаного майданчику, достовірно знаючи, що представник підрядника вніс до акту виконаних робіт недостовірні відомості, підписав його.

Відповідальна особа Первомайської міської ради знала, що представник підрядника вніс до акту виконаних робіт недостовірні відомості, проте підписала його. В результаті зазначеного, на підставі недостовірних документів на розрахунковий рахунок товариства перераховано бюджетні кошти в якості оплати за виконані роботи.

Дії посадової особи міської кради кваліфікована за ч. 2 ст. 191,  ч.1 ст.366 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та підроблення офіційних документів), дії майстра товариства з обмеженою відповідальністю — за ч.4 ст.191, ч.2 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), приватного підприємця – інженера технічного нагляду —  за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах, та пособництво у підробленні офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *