25.11.2021

У Первомайську через технічний збій депутатам на сесії довелося голосувати руками

25 листопада у Первомайську відбулося пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради. На розгляд депутатів було представлено близько пів сотні питань в порядку денному, що стосуються життєдіяльності громади.

На початку сесії під час вирішення організаційних питань відбулися технічний збій в системі електронного голосування. Міський голова не витримав і навіть посварив працівників апарату міської ради за таке недбале ставлення до своєї роботи.

Через такі незручності депутатам довелося голосувати за усі розглянуті питання за допомогою своїх рук, як це було до впровадження електронного голосування.

Одним із перших питань це був звіт міського голови перед депутатами. Міський голова у своїй промові розповів про пророблену роботу за рік, про зміни, що відбулись у первомайській громаді останнім часом, а також поділився планами на майбутній рік.

Пленарне засідання відвідала також і голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазаєва, яка користуючись своїм відрядженням приїхала до Первомайська у справах вирішення кисневого забезпечення місцевої районної лікарні.

Ганна Володимирівна звернулась до первомайських депутатів із проханням і надалі тісно співпрацювати між собою, адже це дає позитивні результати та зрушення в життєдіяльності громади. Крім цього, вона розповіла про медичне забезпечення області, зокрема киснем та медикаментами.

Неоминула увагою і важливу тему доріг. За її словами, в майбутньому році система виділення коштів на ремонт доріг зазнає змін. Першочерговими будуть ті дороги, які проходять до туристичних територій, а також шкіл чи ФАПів.

Після усіх виступів депутати взяли п’ять хвилин перерви. Після чого, розпочали засідання сесії у звичному режимі, лише голосуючи руками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *