12.03.2020

У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково організовано прийом городян черговими лікарями

У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково проводитимуть прийом чергові лікарі. Про це поінформувала начальник управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай під час сесії міськради 12 березня 2020 року. 

— У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково організовано прийом городян черговими лікарями. Це питання ми обговорювали й під час останньої наради в управлінні, всі керівники медзакладів ознайомлені, — зазначила Ірина Шамрай. — Розмежовано потоки пацієнтів з температурою та без неї. Коли великий потік людей, чергові лікарі допомагають розвантажити сімейних лікарів. 

Керівник управління охорони здоров’я вкотре закликала миколаївців, які досі не уклали декларацію з сімейним лікарем, зробити це невідкладно, щоб гарантовано отримати медичну допомогу. При цьому вона нагадала, що питанням укомлектованості медичними кадрами управління серйозно займається вже третій рік поспіль. Лише в ЦПСМД №2 з 1 серпня минулого року вийшли на роботу 14 фахівців: сімейні лікарі та терапевти.

У випадку виникнення у містян ситуацій, які потребують втручання управління охорони здоров’я міської ради, рекомендують звертатися за телефонами гарячої лінії управління:

8 (0512) 37-32-28 — черговий по управлінню охорони здоров’я

8 (0512) 50-13-20 — консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає черговий лікар-консультант зміни швидкої медичної допомоги

8 (0512) 37-11-63 «Телефон довіри» та «гаряча лінія» управління охорони здоров’я Миколаєва щоденно (понеділок-п’ятниця) з 8:30 до 17:00.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *