24.01.2020

У Польщі двох українців засудили на 25 років кожного за вбивство дівчини

Вбивство сталося в 2017 році, коли дівчина попросила повернути їй позичені гроші, чоловіки задушили її й скинули її тіло в річку.

Двох українців засудили за вбивство в Польщі до 25 років в’язниці кожного. Про це повідомляє kurierlubelski.pl у п’ятницю, 24 січня.

Вирок був винесений Окружним судом Замостя у справі про вбивство 26-річної дівчини 10 червня 2017 року. Троє чоловіків вбили свою знайому, з якою в той день відпочивали на природі недалеко від польського міста Грубешів.

Дівчина після випитого алкоголю почала вимагати від трьох співвітчизників повернути їй борг — перед цим вона позичила їм велику суму. Нагадування розлютило чоловіків, і вони вирішили вбити її — кредитора вивели «поговорити», в сторону від інших учасників пікніка. Після цього її затягнули в підвал і почали душити, а коли жертва знепритомніла, її загорнули в покривало і на автомобілі вивезли до ставка. Там прив’язали до її тіла 15-кілограмовий камінь і кинули у воду, а потім всі троє повернулися до компанії і повідомили іншим, що їх знайому «депортували, і в Польщу вона більше не повернеться».

Загиблу виявили через тиждень після вбивства, коли її тіло спливло на поверхню. Двоє підозрюваних були затримані через кілька годин — чоловіки піймалися на пункті пропуску на українському кордоні. Третій співучасник вбивства втік із Польщі раніше, і розшукати його поки що не змогли.

Суд вирішив дати їм по 25 років в’язниці кожного. Вирок ще не набрав чинності і, швидше за все, буде оскаржений: прокуратура вимагатиме довічного терміну, а адвокати — зменшення терміну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *