14.11.2021

У Рибаківці 8,5 га лісового фонду незаконно стали власністю приватної особи

У Рибаківці виконавча влада незаконно віддала 8,5 га земельної ділянки лісового фонду підприємцю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Протягом 2006–2007 років за розпорядженням Миколаївської ОДА та Березанської районної державної адміністрації підприємцю віддали в оренду земельну ділянку для забудови комерційними об’єктами. Надалі цю ділянку продали цьому ж суб’єкту господарювання.

«Вказана ділянка належить до земель державного лісового фонду та перебуває у постійному користуванні ДП „Очаківське лісомисливське господарство“, згоди на її вилучення не надавалося. Крім того, повноваження щодо відведення земель державного лісового фонду для нелісогосподарських потреб відповідно до вимог земельного та лісового законодавства на час прийняття спірних розпоряджень належали винятковій компетенції Кабінету Міністрів України», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що спірна земельна ділянка розташована у межах прибережної захисної смуги Чорного моря. Передача такої ділянки у приватну власність заборонена.

Обласна прокуратура звернулася до суду з позовом про відміну незаконних розпоряджень органів виконавчої влади, визнання недійсними договору купівлі-продажу, державного акта, припинення права власності та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.