17.07.2019

У справі вбивства 5-річного хлопчика з’явився третій підозрюваний

Зараз у суд подано клопотання про взяття його під варту, з цією людиною проводять слідчі дії.

Державне бюро розслідувань оголосило третю підозру у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому. Про це 17 липня повідомив директор бюро Роман Труба.

«Тільки що оголошено підозру одному з учасників, який не просто був присутній, а також використовував зброю і здійснював постріли з цієї зброї. Оголошено підозру третьому учаснику і вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту», — сказав Труба.

Він не уточнив, про кого саме йдеться, але додав, що наразі з цією людиною проводять слідчі дії.

За словами Труби, станом на зараз у цій справі допитали 53 свідків, провели 34 обшуки у фігурантів, їх родичів, знайомих, однак зброю, з якої застрелили 5-річну дитину, досі не знайшли.

«Нами призначено більше 10 судових експертиз: судово-медичні, балістичні, молекулярно-генетичні, дактилоскопічні, вибухотехнічні. Проведено 8 слідчих експериментів. Отримано всі можливі відеозаписи з камер спостереження. Із залученням осіб водолазного складу ДСНС були обстежені всі водойми в Переяслав-Хмельницькому і прилеглих територіях», — сказав Труба.

За його словами, ДБР отримало справу про вбивство дитини правоохоронцями тільки через добу після злочину. «Цей період часу був використаний злочинцями з подальшою метою — це був період, коли можна було сплутати версії і заховати або знищити знаряддя злочину», — сказав Труба.

Він також підкреслив, що слідству поки що невідомо, хто саме з трьох підозрюваних вбив дитину. «Саме відсутність знаряддя вчинення злочину наразі не дає нам можливості остаточно встановити, чий постріл був смертельний», — підсумував Труба.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *