04.05.2020

У співробітників Южно-Української АЕС підтвердили коронавірус

COVID-19 діагностували у 12 співробітників, половина з них госпіталізована, фахівці встановлюють контактних осіб.

Медики виявили коронавірус у 12 співробітників Південноукраїнської атомної електростанції, розташованої в Миколаївській області, ще в одного працівника підозрюють наявність захворювання. Про це в понеділок, 4 травня, повідомляє прес-служба станції.

«В інфекційному відділенні міста Южноукраїнськ перебувають п’ять працівників підприємства — четверо хворих у стані середньої тяжкості, один — з підозрою (за клінічними проявами). У Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник (3 травня у зв’язку з погіршенням стану переведений з міського інфекційного відділення). Амбулаторно лікуються сім осіб. Контактні особи встановлені і обстежуються методом ПЛР-тестів», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на підприємстві посилені всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

«З кінця березня персонал ВП ПУАЕС зобов’язаний дотримуватися маскового режиму, щодня вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ — залишатися вдома», — йдеться в повідомленні. Також наголошується, що частина працівників переведена на дистанційну форму роботи, особливо ті, хто проживає за межами Южноукраїнська.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *