26.02.2021

У Харкові виникла масштабна пожежа на складі

Зважаючи на масштабність пожежі, до місця було направлено відразу дев’ять відділень пожежно-рятувальної служби.

У Харкові на вулиці Велика Панасівська сьогодні, 26 лютого, рятувальники ДСНС повністю ліквідували пожежу в складському приміщенні. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Харківської області.

«25 лютого о 17:01 на номер 101 надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в складському приміщенні за адресою: вул. Велика Панасівська, 106. Вогонь майже миттєво охопив значну площу, швидко поширюючись по горючому завантаженню», — йдеться в повідомленні.

Зважаючи на великі масштаби пожежі, до місця пожежі було направлено відразу 9 відділень пожежно-рятувальної служби на автоцистернах, 1 автодрабину та додатково 2 автомобілі спеціального призначення.

На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 700 кв. м. Горіло складське приміщення із синтетичною і пластиковою продукцією.

На гасіння вогню рятувальники подали 8 пожежних стволів і о 17:49 локалізували його. Лише о 06:00 на наступний день пожежникам вдалося остаточно ліквідувати пожежу. Постраждалих немає. Причина виникнення загоряння з’ясовується.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *