08.11.2019

У Харкові чиновників Держекоінспекції впіймали на хабарі в 250 тисяч

Два чиновники вимагали і отримали хабар від директора одного з державних підприємств.

Правоохоронці затримали начальника одного з відділів Державної екологічної інспекції в Харківській області та інспектора з охорони навколишнього природного середовища цієї ж інспекції під час отримання хабаря в розмірі 250 тисяч гривень. Про це повідомляє Генпрокуратура в п’ятницю, 8 листопада.

Відзначається, що чиновники вимагали і отримали хабар від директора одного з держпідприємств «за уникнення негативних наслідків за результатами проведеної перевірки стану дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів».

У свою чергу, СБУ повідомляє, що чиновників затримали в центрі Харкова. Уточнюється, що спочатку вони вимагали переписати 50 гектарів земель аграрного держпідприємства, яке готується до приватизації.

«Чиновники штучно збільшили кількість виявлених порушень. Погрожуючи багатомільйонними штрафами, вони вимагали розпаювати і переписати на довірених осіб землі держкомбінату, який готується до приватизації», — розповіли в СБУ і додали, що коли угоду з землею не вдалося провернути, то чиновники погодилися на хабар у 250 тисяч гривень.

Порушено кримінальну справу за статтею про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру. Готуються клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *