15.03.2019

У Харківській області «накрили» мережу продажу наркотичного маку

У трьох районах Харківської області сімейна пара продавала наркотичний мак. Наркоторговцям загрожує до трьох років в’язниці.

У Харківській області правоохоронці затримали подружжя, яке незаконно збувало наркозалежним макове насіння з домішкою макової соломи. Всього правоохоронці виявили три факти такої торгівлі. Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області.

У селі Солоницівка Дергачівського району підприємець і касир продавали суміш макового насіння і макової соломи. Такий товар купували наркозалежні. Одна упаковка вагою 500 грамів коштувала 200 грн. В результаті обшуку приміщення магазину, правоохоронці виявили 23 упаковки такого наркотичного товару, загальною вагою 19,7 кг.

У місті Чугуїв 27-річна жінка продавала з машини Таврія-Нова макове насіння з домішкою соломи. В її автомобілі правоохоронці знайшли 16 упаковок товару, загальною вагою 8 кг.

У місті Мерефа місцеве подружжя 48-ми і 56-ти років незаконно продавало жителям міста макове насіння з домішками макової соломи. У них правоохоронці вилучили 99 упаковок маку, загальною вагою 36,9 кг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *