11.09.2020

У Харківській області поліція побилася з трактористами

Трактористи збирали урожай соняшників, коли поліція зажадала у них документи, що підтверджують законність їхньої роботи. Зав’язалася бійка.

Поліція Харківської області побилася з трактористами, які збирали урожай соняшнику. Про це повідомляє прес-служба поліції області в п’ятницю, 11 вересня.

«9 вересня близько 19:00 група швидкого реагування у складі трьох співробітників поліції здійснювала патрулювання Сахновщинського району. На узбіччі поля поблизу села Дар-Надежда поліцейські виявили комбайн ДОН-1500 і МТЗ-82 з причепом, які здійснювали збір врожаю соняшнику. На вимогу правоохоронців надати документи на проведення сільськогосподарських робіт і право управління транспортними засобами, 20- і 28-річні водії відмовилися, почали поводитися агресивно і кидатися в бійку. Поліцейські застосували до правопорушників наручники», — сказано в повідомленні.

Тоді правоохоронці з’ясували, що свідоцтво про реєстрацію комбайна має ознаки підробки, а документи на причіп відсутні.

У свою чергу водії із забоями звернулися в Сахновщинську лікарню, де їм була надана медична допомога.

Тепер відкрито два провадження за статтею про знищення, підробку або заміну номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу, а також за статтею про перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Другу кримінальну справу буде розслідувати ДБР, а також поліція проведе службове розслідування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *