29.11.2019

У Харківській області чоловік возив в Росію нелегалів під речами

Зловмисник домовився з працівниками прикордонної служби ФСБ РФ і налагодив контрабандне постачання товарів з Росії в Україну.

Служба безпеки України (СБУ) перекрила в Харківській області канал переправлення нелегалів до Росії, до якого виявилися причетними прикордонники і митники. Про це повідомляє прес-служба СБУ в п’ятницю, 29 листопада.

«Організував нелегальне переправлення житель Харківської області. Він підшукував клієнтів серед жителів Близького Сходу, які нелегально перебували на території України з порушенням права міграційного законодавства і прагнули потрапити в РФ. Перетин українського кордону забезпечували чиновники», — йдеться в повідомленні.

За «винагороду» від 500 до 800 доларів чоловік перевозив «транзитерів» у власному авто, сховавши під товарами і речами.

Також задокументовано, що зловмисник, маючи домовленості з працівниками прикордонної служби ФСБ РФ, налагодив контрабандне постачання товарів з Росії в Україну, перетинаючи кордон по кілька разів на тиждень.

Правоохоронці затримали зловмисника під час перетину пункту пропуску Гоптівка Харківської митниці. В автомобілі був виявлений нелегал, кошти за перевезення в сумі 500 доларів, товари, посилки і російські рублі.

Вирішується питання про здійснення затриманому повідомлення про підозру у вчиненні злочину за статтею про незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *