03.03.2020

У хворого коронавірусом в Чернівцях лихоманка

Перший хворий на коронавірус в Україні знаходиться в інфекційному відділенні Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Чоловік, у якого виявили коронавірус, знаходиться в ізоляції, у нього спостерігається лихоманка. Про це в ефірі 112 Україна у вівторок, 3 березня, повідомила заступник голови департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.

Вона запевнила, що пацієнт не контактує з іншими особами, які перебувають в інфекційному відділенні.

Стан пацієнта на сьогоднішній день стабільний. «Він має лихоманку, але йому приділяється значна увага з боку медичного персоналу. Що стосується засобів дезінфекції, лікарня забезпечена», — розповіла Поліщук.

Також вона підкреслила, що лікарі і середній медичний персонал, які заходять в ізольовану палату, дотримуються всіх вимог захисту.

Тим часом, агентство УНН повідомляє, що пацієнт з коронавірусом знаходиться в інфекційному відділенні обласного комунального некомерційного підприємства Чернівецька обласна клінічна лікарня. Інфекційне відділення розміщується в окремому корпусі на території лікарні.

Раніше Чернівецька область отримала допомогу, виділену урядом, а саме інфузомати, мішки Амбу, пульсоксиметри, два апарати для штучної вентиляції легенів і 197 тисяч медичних масок. Їх мали розподілити між лікарнями ще минулого тижня.

У самій лікарні повідомили, що у відділенні є можливість ізолювати хворих відповідно до патології, оскільки у відділенні розгорнуто палати напівбоксового типу. Крім того, є можливість проведення різного роду клінічно-лабораторних досліджень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *