08.02.2019

У Херсоні мати школяра побила вчительку на очах дітей

2276220

У херсонській школі №9 мати учня третього класу побила вчительку-пенсіонерку на очах дітей.

Про це в п’ятницю, 8 лютого, повідомляє місцеве видання Новий день.

«Після п’ятого уроку педагог вивела третій клас у двір школи. Відразу після цього туди почали виходити учні ще одного класу. За дітьми прийшли батьки, а з ними — і мати третьокласника. Вона підскочила до вчительки і стала її бити, не стримуючи сили», — розповіла виданню директор школи Людмила Мартинюк.

За її словами, ніякого опору вчителька у віці 60 років надавати молодшій жінці не могла — тільки намагалася втекти. Вона забігла в хол, але та помчала слідом.

«Прямо під час наради за участю ще шести працівників відкриваються двері, і туди забігає вчителька з криком: «Рятуйте! Мене б’ють!». А відразу за нею влітає агресивно налаштована переслідувачка. Щоб її заспокоїти, довелося викликати і поліцію, і приватну службу охорони», — зазначила директор.

Зазначено, що син нападаючої матері вчиться в інклюзивному класі зі школярами з обмеженими фізичними можливостями. Незабаром дирекція школи вирішила направити юного дебошира (він не є інвалідом) на медичну комісію для визначення потреби в психологічній корекції і переведення в школу саме для таких дітей.

«Почувши про це, мати спочатку не пускала хлопчика в школу, пояснюючи, що він захворів. А потім сама стала з’ясовувати стосунки з учителькою, яку в усьому звинувачувала», — інформували в школі.

Відомо, що медики, які прибули на місце інциденту, визначили у вчительки травму грудної клітки (ймовірно, від удару кулаком) і ситуаційний невроз. Їй довелося брати лікарняний через підвищення тиску.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *