10.02.2019

У центрі Києва другу добу перекрито рух тролейбусів через аварію на водогоні

1526551453-2708

Також через роботи з відновлення проїжджої частини після аварії на мережах «Київводоканалу» по вул. Дорогожицька, 2 внесено зміни в рух тролейбусів маршрутів № 19, 23.

У Києві в зв’язку з аварією на водопровідній мережі змінено рух тролейбусів маршрутів № 6, 16, 18.

Про це повідомляє прес-служба УНІАН.

«10 лютого продовжено виконання робіт з ліквідації аварії на водопровідній мережі на вул. Січових Стрільців, 25. Рух тролейбусів маршрутів №№ 6, 16, 18 на ділянці від вул. В’ячеслава Чорновола до Майдану Незалежності закрито», — йдеться у повідомленні.

Для забезпечення пасажирських перевезень організовано рух: тимчасового автобусного маршруту № 16Тр «Майдан Незалежності – вул. Дорогожицька»; тролейбусів маршруту № 6 від Мінського масиву до станції метро «Лук’янівська»; тролейбусів маршруту № 16 від вул. Академіка Туполєва до станції метро «Площа Льва Толстого»; тролейбусів маршруту № 18 від вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.

«Пасажири автобусів маршруту № 16Тр мають право проїзду за місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду в тролейбусі», — додали в корпорації.

Крім того, тривають роботи з відновлення проїжджої частини після аварії на мережах «Київводоканалу» (вул. Дорогожицька, 2). Через це раніше внесено зміни в рух тролейбусів маршрутів № 19, 23.

Зокрема, рух тролейбусів маршруту № 19 організовано до Мотозаводу; маршруту № 23 – вулицею Юрія Ільєнка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *