29.07.2021

У центрі онкології завершуються ремонті роботи

У Миколаєві в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського«Велике будівництво» завершується ремонт радіологічного корпусу КНП «Миколаївський обласний центр онкології».

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Орієнтовний ступінь будівельної готовності об’єкту становить 98%.
Вже завершено роботи на І та ІІ чергах будівництва. Йдеться про корпус в якому розміщуватиметься лінійний прискорювач TERABALT та корпус в якому розташовано медичні палати.
Іще завершуються роботи на ІІІ черзі (приміщення для приймання та огляду пацієнтів). На фінальній стадії зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи.
За результатами реалізації проєкту жителі області зможуть отримувати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу на сучасному рівні в комфортних умовах перебування.

Проєкт реалізується коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає понад 122 млн грн.

One Response to У центрі онкології завершуються ремонті роботи

  1. вера says:

    Ви так файно про це повідомоєтк,а як не було наленжої допомоги зворим так і не буде трму що прибане лікувальне обладнання працбвати не буде.Відсутній бункер для встановлення прискорбвачів і ліцензії на їх використання не буде тому що порушужться радіологчний заїист і ті гроші в 122млн.грн псу під хвіст.Хто за це відповість? А відповідать будуть мешканці Миколаївщини у яких віднімуть час на життя.Помирати Всім ось гасло з яким йде наша медицина та депутати всіх рівнів.А такі як бездарний головний лікар онкодиспансеру піде на підвищення начальникомоблздраву

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *