24.06.2019

У ЦНАПі м. Миколаєва будуть доступні нові послуги: видача посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу

Cервісний центр МВС розпочав співпрацю з Центром надання адміністративних послуг у м. Миколаєві.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Вже за декілька місяців місцева громада буде мати можливість отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого (без складання іспитів) та зареєструвати транспортний засіб в приміщенні ЦНАП за адресою: вул. Адміральська, 20.

Урочисте підписання Угоди про співпрацю відбулося сьогодні, 24 червня, у Миколаївській міській раді. Свою візу у документі поставили мер м. Миколаєва Олександр Сєнкевич та начальник Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області Володимир Маслак.

— Сервісні центри МВС почали працювати з ЦНАП у 2018 році. Спочатку пілотний проект стартував у Києві. Миколаїв — друге місто, з яким Регіональний сервісний центр підписав Угоду, — розповів Володимир Маслак.

Олександр Сєнкевич зазначив, що головна мета співробітництва — зробити мережу ЦНАПів максимально розвинутою і доступною.

Наразі сервісні центри МВС та ЦНАП м. Миколаєва ведуть підготовчу роботу до процесу спільного надання послуг населенню. Про точну дату їх впровадження буде повідомлено додатково.

— Послуги буде включено до відповідного переліку ЦНАПу, його повинні погодити депутати на постійних комісіях міської ради, а потім затвердити на сесії. Орієнтовно на впровадження сервісу знадобиться два місяці, — зазначив директор департаменту з надання адміністративних послуг Дмитро Лазарєв.

Дмитро Лазарєв також підкреслив, що підписання Угоди — це важливий крок, який у подальшому дозволить розширити перелік адмінпослуг, що надає Регіональний сервісний центр МВС через ЦНАП.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *