20.11.2020

У Черкасах вкрали 2,4 млн, виділених на боротьбу з коронавірусом

Керівниця одного з медичних закладів закуповувала засоби індивідуального захисту за завищеною удвічі ціною і без тендерів.

У Черкасах керівницю однієї з лікарень підозрюють в організації розкрадання 2,4 млн грн, виділених на боротьбу з пандемією коронавірусу. Про це в п’ятницю, 20 листопада, повідомляє прес-служба СБУ.

«Чиновниця підписала рнизку договорів з київською компанією на закупівлю засобів індивідуального захисту і протиепідеміологічних засобів на загальну суму 8 млн гривень», — йдеться в повідомленні.

За даними оперативників, вартість придбаного асортименту медпродукції була істотно завищена. На деякі позиції, зокрема, захисні костюми для лікарів, ціна перевищувала ринкову більш ніж удвічі.

Крім того, укладання угод відбувалося без обов’язкового дотримання норм проведення тендерних процедур держзакупівель, передбачених чинним законодавством.

«За висновком експертизи, через дії зловмисників бюджету міста завдано збитків більш ніж 2,4 мільйона гривень», — наголошується в повідомленні.

Керівниці медустанови повідомлено про підозру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *