17.09.2019

У школах Криму почали вивчати українську мову

З нового навчального року близько 180 дітей почали вивчати українську мову у школах Севастополя.

Школярі Севастополя з нового навчального року почали вивчати українську мову. При цьому дисципліна не є обов’язковою — її вивчають за вибором. Про це у вівторок, 17 вересня, повідомив ТАСС директор «департаменту освіти і науки» Севастополя Ігор Білозеров.

Викладання кримсько-татарської мови як національної уже здійснюється у школах Севастополя. Її викладають в різних форматах — як факультативи і як обов’язкові уроки для дітей різного віку. Вивчення мови починається після заявки від батьків школярів. Перед початком навчального року департамент отримав перші прохання на введення уроків української мови.

«По лінії вивчення рідних мов у цьому році до російської і кримськотатарської додається українська», — сказав Білозеров.

За даними департаменту, російську мову як національну вивчають понад 41 тис. дітей, українську — близько 180, стільки ж кримсько-татарську. Є кілька заявок на вивчення вірменської та азербайджанської мов, ведеться пошук викладачів. Також були поодинокі прохання ввести вивчення грецької мови, але, в підсумку, заявники самі відмовилися від введення цього предмета.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *