06.04.2021

У Інгульському районі прибрали сміттєзвалище з медичними відходами

У Миколаєві по вул. Космонавтів, 140В, недалеко від шкіл №56 та 42, а також дитячого садка №17, прибрали сміттєзвалище з медичних відходів у вигляді використаних тестів на ВІЛ.

Про повідомив перший заступник глави адміністрації Інгульського району Миколаєва Антон Ужва, надіславши фотопідтвердження.

Нагадаємо, 2 квітня в Інгульському районі Миколаєва по вул. Космонавтів, 140В невідомі викинули на газон використані пакети тестів із залишками крові.

У понеділок, 5 квітня, заступник голови Інгульської адміністрації Ужва виїхав на місце, зафіксував на фото пакети тестів на ВІЛ. Також він написав заяву в поліцію, щоб там розібралися, хто викинув небезпечні медотходов на газон.

У вівторок, 6 квітня, в прес-службі обласної поліції повідомили, що необхідні слідчі дії вже завершили, тому звалище з використаними тестами можна прибирати.

«У Інгульському райвідділі поліції підтвердили, що заява була, вони її зареєстрували. Проводять перевірку, будуть встановлювати, чийого це (медотходов — ред.), З якого медзакладу. Коли встановлять всі обставини, тоді будуть приймати рішення про кваліфікацію та подальших процесуальних діях », — відзначили в поліції.

Сьогодні одеська спеціалізована фірма безкоштовно прибрала всі медвідходи. Тепер газон чистий.

Джерело: My City

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *