07.04.2021

У 2021 році «Миколаївгаз» планує встановити понад дев’ять тисяч лічильників газу

Зараз 24,4 тис. Клієнтів «Миколаївгазу» споживають природний газ за нормами. Газорозподільна компанія продовжує виконання інвестпрограми. У цьому році запланована установка ще 9 тисяч лічильників.

З початку року «Миколаївгаз» встановив 284 газових лічильника своїм клієнтам за рахунок коштів компанії. Але це значно менше, ніж компанія планувала. Споживачі відмовляються від встановлення лічильників і не допускають співробітників «Миколаївгазу» в свої будинки.

«Деякі споживачі відмовляються від встановлення лічильників газу, тому що вважають для себе такий облік блакитного палива невигідним. Це стосується, в основному, тих домогосподарств, де проживає кілька людей, а прописаний тільки один. Але ми підкреслюємо, що відмова від встановлення лічильника за рахунок АТ «Миколаївгаз» вважається порушенням закону і має наслідки », — говорить технічний директор АТ« Миколаївгаз »Дмитро Грицай.

Відмова від установки лічильника за кошти АТ «Миколаївгаз» є порушенням Кодексу газорозподільних систем і передбачає переклад споживача на граничні норми споживання, які вдвічі вище, ніж діючі норми споживання. А потім, відповідно до статті 5 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», розподіл природного газу домогосподарствам, де не встановлені прилади обліку, буде припинено.

Держава пішла назустріч споживачам газу і продовжило термін облаштування домогосподарств приладами обліку — до кінця 2022 року. Однак, тим споживачам, які відмовилися від установки безкоштовного лічильника, згодом доведеться облаштувати своє житло приладом обліку, але вже за свій рахунок. В іншому випадку порушники ризикують залишитися без газу.

Подати заяву на установку безкоштовного лічильника газу можна, звернувшись в 104 ua Клієнтське простір в робочі дні з 8.00 до 17.00. Або за номером 67-49-67.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *