18.06.2021

Фахівці пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служб Повітряних Сил на Миколаївщині пройшли курс виживання в екстремальних умовах

На базі факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу ХНУПС у Миколаєві успішно завершився навчально-методичний збір з начальниками пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служб військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Про це на сторінці в Facebook повідомили Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Окрім базового курсу з виживання в умовах автономного існування, військовослужбовці відпрацювали дії на території противника в разі ізоляції, основні принципи поводження в полоні, взаємодію з пошуково-рятувальними силами та евакуацію.

Кожен з етапів проходив під постійним контролем фахівців, які вже мають практичний досвід, що, безумовно, забезпечило адаптацію курсу відповідно сучасним українським реаліям.

– Головне завдання – навчити особовий склад екстремальному виживанню в мирний та у воєнний час, – говорить начальник збору полковник Руслан Король. – При аварійному покиданні літального апарату пілот повинен вміти вижити до того моменту, як прибудуть сили і засоби для його порятунку, як з води, так і з суші, – наголосив Руслан Король.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.