18.10.2019

Фермер з Миколаївщини вирощує китайські огірки

Ківано, або як його ще називають “китайський огірок” — екзотичний фрукт яскраво жовтого кольору, вкритий великою кількістю шипів.

Фермер з Миколаївщини, Ян Островський не побоявся та почав вирощувати незвичний для України фрукт на своїй фермі “Стодола”.

“В цьому році ми почали вирощувати китайський огірок Ківано. Він насичено-жовтий зовні та яскраво-зелений всередині, на смак він нагадує диню. Ми плануємо в подальшому його маринувати, зараз йде процес відточування ідеальної формули розсолу для нього, щоб надати Ківано приємний смак та не втратити його індивідуальність. Вирощувати його ми почали цього року і він є однією з наших новинок”, — розповів Ян Островський.

Назва “ківано” походить з Нової Зеландії. Слово виникло в результаті поєднання двох слів “ківі” та “банан”, тому що плоди нагадують ці фрукти за смаком та ароматом.

В англомовних країнах ківано також називають “рогатий огірок” або “африканська рогата диня”.

Ківано вживатися як в солодкому так і солоному вигляді. У солоних салатах використовується з сіллю, перцем та лимонним соком. Також використовується у фруктових і молочних коктейлях та фруктових напоях. Містить мало калорій, тому часто використовується в дієтичному харчуванні і в дієтах для зниження ваги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *