24.06.2021

Фонтан біля Миколаївської ОДА відновить свою роботу

У Миколаєві планують відновити як мінімум два фонтани, які на даний момент не функціонують. Один з них знаходиться близько ДК «Будівельників», а другий — біля Миколаївської ОДА.

Про це розповів директор Департаменту ЖКГ Миколаївської міськради, заступник міського голови Сергій Коренєв.

Він заявив, що фонтан біля ОДА буде «концептуально оновлений», і до кінця літа повинен бути готовий ескіз проекту. Також в планах у його команди провести реконструкцію фонтану біля ДК «Будівельників», там знадобиться ремонт тріснула чаші.

З огляду на те, що у нас південне місто, фонтани повинні працювати. Ми думаємо над декількома об’єктами: там можна відновити і налагодити роботу. Один з них — у ДК «Будівельників», там тріснула чаша. Плюс, ми хочемо відновити фонтан біля ОДА, вже оголошений тендер на його проектування. Фонтан буде концептуально оновлений. Рішення розробляються. До кінця літа ми будемо розуміти ескізний, і, можливо, робочу частину, — зазначив Коренев.

На даний момент тендер на проектування фонтану біля ОДА вже оголошений. Пропозиції приймаються до 25 червня. Всього на створення проектно-кошторисної документації по реконструкції цього фонтану планують витратити понад 530 тисяч гривень.

Джерело: NikLife

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *