10.09.2021

Фігурант справи «Соборної площі» віце-мер Коренев продовжує працювати в міськраді

Віце-мер Миколаєва Сергій Коренєв, який раніше курирував сферу житлово-комунального господарства, зараз займається питаннями капітального будівництва.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у четвер, 9 вересня, в ході спілкування з журналістами.

Мер Миколаєва нагадав, що суд заборонив Сергію Коренєву спілкуватися з тими, хто фактично є фігурантами кримінальної справи про розкрадання понад 26 мільйонів гривень при реконструкції Соборної площі в Миколаєві.

Йому фактично заборонено спілкуватися з тими, хто є фігурантами цієї справи. Я особисто консультувався з НАБУ з приводу того, чи може Сергій Коренєв залишатися на позиції заступника міського голови, — сказав Олександр Сєнкевич.

За словами міського голови, суд на особисте прохання Сергія Коренєва не усував його від посади директора департаменту житлово-комунального господарства:

— Суд своєю запобіжним заходом не стримав Сергію Коренєву займати посаду директора департаменту житлово-комунального господарства. Зроблено це на особисте прохання Сергія Коренєва, щоб в разі подачі апеляції не було якихось додаткових чинників, які могли б погіршити це питання. Сьогодні Сергій Коренєв займається сферою управління капітального будівництва, а також капітального будівництва у інших розпорядників.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *