04.10.2019

Хабарі в інституті Шалімова: у лікаря вилучили майже мільйон доларів

Лікарю вже вручили повідомлення про підозру за статтею про отримання неправомірної вигоди посадовою особою в особливо великому розмірі.

Правоохоронці провели обшуки у завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології імені Шалімова і вилучили у нього близько мільйона доларів готівкою. Чоловікові оголошено підозру, повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець на своїй сторінці у Facebook в п’ятницю, 4 жовтня.

«840 тисяч доларів США були вилучені вчора з банківської скриньки лікаря-трансплантолога, затриманого на хабарі. З урахуванням всіх обшуків загальна сума отриманих коштів становить близько 1 млн доларів США», — написала Максимець.

За її словами, лікареві вже вручили повідомлення про підозру за статтею про прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі (ч.4 ст.368 КК України).

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу — тримання під вартою з альтернативою застави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *