02.08.2019

Хабар в $1,5 млн: копи затримали топ-чиновників

Гендиректора Інституту охорони ґрунтів України затримали в службовому кабінеті, а директора держпідприємства на виїзді з Києва.

Правоохоронці затримали на хабарі в розмірі майже $1,5 млн гендиректора Інституту охорони ґрунтів України та керівника підприємства Головинський кар’єр. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

«Гендиректора держустанови затримали в службовому кабінеті, а директора держпідприємства на виїзді з Києва», — йдеться в повідомленні силовиків.

Встановлено, що з метою приватизації державного підприємства представники громадськості надали пакет документів до держустанов.

«Чиновники висунули вимогу про надання неправомірної вигоди за вирішення даного питання. $1,3 млн хабара необхідно надати керівнику Інституту охорони ґрунтів України та $200 тис. — директору Головинського кар’єру», — сказано в повідомленні.

Як зазначається, керівник ДП Головинський кар’єр, який також є головою ліквідаційної комісії, повинен був допомогти в прискоренні процедури ліквідації держпідприємства, а гендиректор ДУ Інститут охорони ґрунтів України — в безперешкодній його приватизації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *