07.09.2021

Херсонських засуджених вивезли на Миколаївщину

У Херсоні триває розвантаження слідчого ізолятору. Більшість засуджених до пожиттєвого ув’язнення з особливого блоку перевезли до виправної колонії № 5, що в Снігурівському районі Миколаївщини.

Туди ж, а також до Голопританської ВК № 7 етапували й арештантів, хворих на туберкульоз. Тим не менш, про остаточне закриття пенітенціарного закладу поки не йдеться. Начальник СІЗО Олександр Яголковський каже, що звільняють, насамперед, старий корпус, збудований у 1911 році – його визнали аварійним, та мають закрити вже до кінця поточного року. А надалі Мінюст України може ухвалити рішення про його демонтаж.

— Слідчий ізолятор залишається для утримання тих арештованих, котрі знаходяться під слідством. Їх буде 300-350 осіб – таку кількість тут можна розмістити з дотриманням санітарних норм, — каже Олександр Яголковський. Свого часу на рівні державної влади обговорювали ідею будівництва нового слідчого ізолятора за межам Херсона: там і умови для в’язнів були б кращі, і рівень безпеки вищий. Але балачки так і залишаються балачками – на це «велике будівництво» у бюджеті хронічно не вистачає коштів.

Джерело: Новий День

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.