08.10.2019

Хлопець врятував дворічну дівчинку, яка впала з мосту в річку

Мати тримала дитину на руках, коли дівчинка вивернулася і впала в річку. Поки мати оббігала міст, щоб спуститися до води, дівчинку витягнув небайдужий перехожий.

У Новограді-Волинському Житомирської області дворічна дівчинка впала в річку Случ з пішохідного мосту. Про це з посиланням на місцеву поліцію повідомляє Журнал Житомира у вівторок, 8 жовтня.

Інцидент стався 5 жовтня. Дитину швидко дістали з водойми місцеві жителі.

«Попередньо було встановлено, що з дівчинкою пішохідним мостом гуляла її мати. Біля огорожі мати взяла доньку на руки. Дитина раптово нахилилася, і жінка не втримала її», — пояснюють в поліції.

Поки мати оббігала міст в напрямку спуску до річки, дівчинку з води вже дістали небайдужі молоді люди, які в той час перебували на березі.

Дівчинку доставили в лікарню. За результатами огляду дитини жодної загрози її здоров’ю або життю не було. Зараз дівчинка разом з матір’ю перебуває вдома.

За місцем їхнього проживання умови перевірили працівники ювенальної превенції Новоград-Волинського відділу поліції спільно з представниками соціальної служби.

«Зауважень до умов, в яких виховується дитина, немає. З матір’ю проведено профілактичну бесіду», — зазначають в поліції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *