19.09.2021

Хто відповідає за стан зливових каналізацій у Миколаєві

У поверхневі води річок Південний Буг та Інгул виходять 12 випусків зливової каналізації, які на балансі Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Експлуатаційного лінійного управління автодоріг» (КП «ЕЛУ автодоріг»).

Про це йдеться у відповіді Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради на запит кореспондентів Суспільного.

Система каналізації в Миколаєві розподільна. КП «Миколаївводоканал» експлуатує побутову каналізацію, а КП «ЕЛУ автодоріг» опікується зливовою. Тому зливова каналізація не підключена до очисних споруд каналізації КП «Миколаївводоканал» і не значиться на балансі підприємства.

Зливові стоки з вулиць Лягіна, Пушкінської, Конопатної, Гричишникова, 3-ї Воєнної, 5-ї Воєнної, Теслярської, Майстрерської, Малиновського, 6-ї Військової, 1-ї Госпітальної потрапляють до річки Інгул.

З вулиць Галини Петрової, Громадянської, Нікольської, Варварівського спуску зливові стоки прямують до річки Південний Буг біля річкового вокзалу.

З вулиць Громадянської, Кузнецької, Богородичної потрапляють до випуску на території Миколаївського морського торговельного порту в Південний Буг.

З провулка Суднобудівників до зливового колектора Чорноморського суднобудівного заводу у Південний Буг.

З вулиці Білої та Озерної у Південний Буг.

У мікрорайоні Варварівка по вулиці Почтова до Південного Бугу.

У Державному агентстві водних біоресурсів на запит кореспондентів Суспільного повідомили, що заходи щодо очищення річок Південний Буг та Інгул від забруднення на 2020-2021 роки не були передбачені.

Контроль за дотриманням вимог законодавства про охорону, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів на території Миколаївської області здійснює Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.