01.07.2021

Хто став новим керівником «Миколаївелектротранс»?

Новим керівником комунального підприємства «Миколаївелектротранс» призначений ексзаступник мера Вознесенська Юрій Сметана. Колишній очільник підприємства Володимир Євтушенко покинув свій пост, але залишається працювати на посаді першого заступника.

Юрій Сметана – колишній заступник Вознесенського міського голови, ексмера Вознесенська Віталія Лукова, який зараз обіймає посаду першого заступника Миколаївського міського голови.

Згідно з декларацією, у власності Юрія Сметани є житловий будинок у Вознесенську площею 29,1 квадратних метра, також у нього є 33% прав на квартиру у Вознесенську площею 36,4 квадратних метрів.

Разом із дружиною та двома дочками він мешкав у житловому будинку у Вознесенську площею 100 квадратних метрів.

На посаді заступника Віталія Лукова Юрій Сметана заробив 298 тисяч 694 гривні, ще понад дві тисяч гривень він отримував як допомогу по безробіттю.

У 2020 році був обраний депутатом Вознесенської міської ради від партії «Європейська солідарність».

Володимир Євтушенко звільнений з посади в.о. директора КП «Миколаївелектротранс», станом на перше липня 2021 року він перебуває у відпустці, але на підприємстві підтвердили інформацію, що після виходу на роботу чоловік працюватиме першим заступником директора КП «Миколаївелектротранс».

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.