10.09.2021

Центральна міська бібліотека запрошує гостей на святковий майданчик

11 вересня на вулиці Соборній діятиме бібліотечний майданчик, який у День міста організує Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького.

Тут гості свята зможуть скористатися фотозоною «Миколаїв. Пазли», художниця Юлія Поліщук познайомить із виставкою листівок, а також запросить на автограф-сесію. Про це повідомляє управління з питань культури та охорони культурної спадщини.

Локація «Миколаївський хронограф» познайомить поціновувачів старовини з історією Миколаєва у кращих виданнях. Не нудьгуватимуть і прихильники інтелектуальних розваг: для них підготовлена інтерактивна гра-вікторина «Ретро-Миколаїв», бліцвікторина «Прогулянки старим Миколаєвом», настільна гра «Мандрівка Миколаєвом» і віртуальний квест «Історія міста у твоїх долонях».

Любителі рукоділля також зможуть проявити на майданчику свої творчі здібності. Пам’ятні поробки власноруч можна приготувати на:

– майстер-класі зі створення вітальних листівок «Рідному місту з любов’ю!»;

– воркшопі з розмальовування екологічних торбинок;

– майстер-класі з плетіння морських вузлів «Миколаєву – сім футів під кілем!».

На «літературну толоку» запрошені також і миколаївські автори. На захід завітають письменники та поети, які пишуть для дітей та дорослих. Це Макс Айдахо і Олег Дорош, Олена Півненко і Віталій Рогожа, Сашко Обрій (Кучеренко) та Тетяна Свірська, Галина Запорожченко та Ірина Грунська, Ольга Славна й Віра Марущак.

Також на майданчику активні містяни зможуть віддати свій голос за проєкти Громадського бюджету, придбати краєзнавчі видання та книги видавництва Ірини Гудим.

Відсвяткуймо разом день народження міста нашої любові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *