28.09.2020

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького відзначає ювілей

27 вересня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького радо приймала гостей.

Привітати колектив із 120-ю річницею закладу та професійним святом — Всеукраїнським днем бібліотек — завітали представники міської та обласної влади, колеги та друзі.

Через карантин масового святкування не влаштовували. До слова, враховуючи вимоги часу, презентували оновлений сайт бібліотеки www.niklib.com — простий у використанні, зручний, містить широкий спектр онлайн-послуг.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Урочистості відбулися в кінолекційному залі. Його нині не впізнати. Приміщення оновлене за проєктом Громадського бюджету «ПроСто-Хаб: 100 м2 подій, розваг, відпочинку». Проєкт був успішно реалізований у 2020 році в співпраці з управлінням культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. Громадський бюджет дозволив оновити меблеве, технічне, звукове, музичне обладнання залу. Миколаївці отримали поліфункціональний, комфортний простір для відпочинку, навчання, громадської активності, промоції книги.

До відзначення поважної події бібліотека підготувала для містян чимало цікавинок та сюрпризів. Деякі з них вже були презентовані громаді, а сьогодні відбулася прем’єра мультимедійного проєкту “Бібліотека ім. М.Л.Кропивницького — шлях довжиною в 120 років”. Це серія невеликих відео про становлення та розвиток одного з найпотужніших соціокультурних  центрів міста. Автори ідеї — директорка бібліотеки, Заслужений працівник культури України Тетяна Тверда та голова громадської ради бібліотеки, Заслужений журналіст України Інга Хоржевська.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *