07.04.2021

Цільове призначення ділянки на автовокзалі змінили без рішення міськради

На минулому засіданні комісії із земельних питань міськради її учасники обговорили питання щодо скандальної забудови скверу біля автовокзалу.

Нагадаємо, що в зазначеному місці мали намір побудувати супермаркет і навіть встигли звести паркан.

Як пояснив депутат Максим Коваленко, в 2015 році Миколаївський міськрада продовжила оренду зазначеної ділянки на 5 років ТОВ «Алекта» для благоустрою зелених насаджень без права забудови. Однак згодом «магічним» чином цільове призначення земельної ділянки змінилося на відповідне для початку будівельних роботи.

Вони звернулися в минулому році до міськради, щоб продовжити договір оренди, і в серпні ми дали висновок на ділянку 1400 кв.м, але з умовою дотримання умов договору оренди », — підкреслив головний архітектор Миколаєва Андрій Цимбал.

Варто зазначити, що проект рішення на сесію міськради не потрапив.

За словами керівника управління земельних ресурсів міськради Марії Горішнього, в реєстрі вже числиться нове цільове призначення земельної ділянки: «для обслуговування об’єктів торгівлі».

«Простим рухом руки, без рішення Миколаївської міськради», — зазначила вона.

Голова комісії Олена Нестеренко відзначила, що раніше на вказаній ділянці проводили інвентаризацію і на її підставі були внесені дані до реєстру. Однак на засіданні комісії так і не вдалося почути, хто проводив дані роботи.

«На сьогоднішній момент договір оренди землі вже продовжений в реєстрі без участі Миколаївської міськради і змінено цільове призначення землі. Хто провів ці неправомірні дії, кваліфікувати їх як правомірні або неправомірні — я повинна вивчити це питання », — резюмувала Марія Горішня.

У підсумку до розгляду питання депутати комісії повернуться в цю п’ятницю.

Джерело: Свідок.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *