05.09.2021

Через затори на дорогах Миколаєва пасажирів хочуть перевозити по річках

У Миколаєві представники сфери водного транспорту в зв’язку з постійно діючими пробками на дорогах ініціюють більш повне використання акваторії річок, забезпечивши перевезення пасажирів по воді.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написав представник міського експертної ради, підприємець Валерій Вєтров.

За його словами, вже є звернення до керівника НСЗ (колишній завод ім. 61 Комунара) щодо можливості пропускати водний транспорт через акваторію підприємства. «По воді» можна з’єднати мікрорайон Північний, Ракетне урочище і район Аляудського моста.

«Представники водного транспорту Миколаєва звернулися до директора державного суднобудівного заводу« 61 комунара »Валерію Калашникову з пропозицією пропуску водного транспорту через акваторію заводу, який за габаритами проходить під пасажирським мостом. У зв’язку з пробками на дорогах Миколаєва комфортне перевезення пасажирів маломірних водним транспортом в мікрорайони «Північний», «Ракетне урочище» і до «Аляудського мосту» додасть зручності і мобільності жителям міста. Освоєння невикористаної частини річки також створить умови для перспектив будівництва причальних споруд, пов’язаних з транспортними розв’язками в цих районах. Пропозиція представників водного транспорту по більш повному використанню водної акваторії річки Інгул отримало підтримку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма », — написав Вєтров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.