01.07.2021

Через «кризу» в Білорусі Миколаїв може не отримати нові тролейбуси

Перший заступник мера Миколаєва висловив жаль, що погіршення відносин між Україною і Білоруссю (у якій, як відомо, Миколаїв купував автобуси для перевезення пасажирів) може негативно позначитися на багатьох інших сферах.

Зокрема, Миколаїв ризикує не отримати найближчим часом нові одиниці електротранспорту, поставити які теж повинна була Білорусь.

Цієї теми він торкнувся на брифінгу в середу, 30 червня, відповідаючи на запитання журналістів з приводу інвестицій, бізнес-проектів і кредитів, які Україна бере у міжнародних банків для реалізації соціально важливих проектів.

Що стосується тролейбусного парку, ми вже раділи, що все добре, ми вже виходимо на фінішну пряму, вже були певні узгодження … Білоруські товари — автобуси, тролейбуси — мали переваги перед тими, які створювалися і збиралися в Україні. Тому що була певна політика уряду Білорусі щодо підтримки свого виробника — і в цінах, при тій же якості, при тих же вимогах, обидві сторони вигравали.Зараз, ви знаєте, є певний політичний криза між нашими державами. І для економіки немає гірше, ніж коли в неї втручається політика. Хотілося б, щоб ми все-таки грошима допомагали один одному, в братських країнах, в політичному плані, — сказав Віталій Луков.

Зараз, за ​​його словами, виникла пауза у відносинах між країнами, оскільки «наші європейські партнери призупинили підписання договорів з виготовлення тролейбусів для Миколаєва». А тендерні умови повинні бути узгоджені з фінансовими партнерами — європейськими та світовими банками.

Це мільйони євро для транспорту і це рятівний круг для транспортної структури міста Миколаєва. Тому що якщо ми маємо 50 тролейбусів і матимемо ще 50 тролейбусів, то це в два рази (більше і вигідніше, — прим. Авт.). І це реальна боротьба з неякісними маршрутками, які заповнили центр міста. Можна бути тільки так рівноправним в боротьбі за якість транспортних послуг — коли ти можеш запропонувати кращу альтернативу, — зазначив перший віце-мер.

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.