23.08.2021

Через необережне поводження із вогнем Миколаївщина палає

Впродовж минулої доби, 22-23 серпня, рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 10 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях.

Горіла суха трава, сміття, чагарники, очерет та пожнивні залишки у Вознесенському (Южноукраїнська, Братська ТГ), Миколаївському (Коблівська, Чорноморська, Шевченківська ТГ), Первомайському (Благодатненська, Кривоозерська ТГ), Баштанському (Інгульська ТГ) районах області та у містах Вознесенськ, Миколаїв і Новий Буг. Загальна площа пожеж склала понад 18 га.

У всіх випадках причинами виникнення ймовірно стало необережне поводження з вогнем. А у м. Вознесенську вогонь перекинувся і знищив ще і господарчу будівлю.

Всього від ДСНС до роботи залучалось 46 осіб та 11 одиниць техніки. Додатково працювали місцева пожежна охорона “Первомайське”, трактор МТЗ-82 з плугом, трактор МТЗ-80 з бочкою ПСП «Україна», трактор МТЗ-82 з бочкою ФГ «Аркадія».

Шановні мешканці та гості нашого краю! Перш ніж кинути на землю недопалок, завчасно подумайте до яких наслідків це може призвести. Навіть незначна іскра, за лічені хвилини, перетворить пожежу у масштабну, подолати яку під силу лише вогнеборцям із застосуванням професійної техніки. Якщо ж ви стали свідком пожежі, на початковій стадії спробуйте загасити її самотужки, у разі розповсюдження горіння, звертайтеся за екстреним номером “101”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.