27.08.2021

Через провальні показники ЗНО, директорів шкіл зберуть на нараду

Директорів шкіл хочуть зібрати на розширену нараду через те, що Миколаїв виявився на останньому місці за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це розповів віце-мер з гуманітарних питань Анатолій Петров.

Заступник міського голови пояснив такі результати тим, що багато учнів йдуть після 9 класу в установи професійно-технічної освіти. На його думку, більшість учнів 10-11 класу мають невисокий рівень знань.

Після закінчення базової освіти, тобто 9 класів, частина учнів надходить в технікуми, ліцеї, коледжі, а в 10 клас набирають дітей абсолютно всіх. Більшість з них має початковий і середній рівень (знань, — прим.) І до кінця 11-х класів вони не набирають результатів вище, — пояснив Анатолій Петров.

Він додав, що начальнику управління освіти Ганні Личко доручили проаналізувати результати ЗНО та державної підсумкової атестації.

Ми це будемо аналізувати. Вчора начальник управління (освіти, — прим.) Отримала завдання проаналізувати результати державної підсумкової атестації, ЗНО та річного оцінювання. Ми плануємо провести з директорами розширену нараду з цього питання, — розповів він.

Джерело: МаюПраво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.