16.07.2021

Чи дотримується в Миколаєві обмежень великовантажний транспорт

14 липня члени виконкому Миколаївської міської ради прийняли рішення щодо заборони руху великовантажного транспорту, з 6-ї до 22-ї години, вагою понад 10 тонн. Попри встановлений температурний режим, що починає діяти від 28 градусів вище нуля, Миколаєвом їздять фури.

За даними Українського гідрометеорологічного центру, 15 липня протягом дня у Миколаєві температура сягає 34 градусів. Тому задля дотримання обмежень руху вантажівок, екіпажами патрульної поліції перекрито шість в’їздів до Миколаєва.

«Є деякі проблемні питання, перше й головне – це притягнення до відповідальності водіїв фур за порушення режиму, а це відсутність дорожніх знаків. Мною ініційовано дане питання і найближчим часом будуть установлені відповідні дорожні знаки для того, щоб ми могли притягнути до відповідальності водіїв, які недобросовісно порушують дане обмеження», — говорить начальник управління патрульної поліції Миколаївської області Віталій Даніла.

У бік Варварівського мосту протягом 15 хвилин проїжджає 38 вантажівок, мостом також рухаються фури в обидві сторони. На дорозі утворюються «тягучка».

«Якщо зараз зупиняти повністю рух, то заблокуємо Миколаїв повністю, тому що в нічний час вони не зможуть всі проїхати через місто. Порційно будуть запускати пусті великовантажні транспортні засоби, але це буде регулюватись у ручному режимі, і це буде здійснюватись максимально поза робочим перевезенням», — додає Віталій Даніла.

Ситуація з заторами ускладнюється через ремонт дорожнього покриття на проспекті Героїв України, ремонтують Інгульський міст та дорогу по вулиці Великій Морській за Варварівським мостом.

Далекобійник Станіслав Стахов розповів, що із шостої ранку стоїть на в’їзді до Миколаєва, за словами чоловіка, він запізнився на одну хвилину і до міста не пропустили патрульні.

«У ночі не встигаєш, тут же тисячі машин. Це ж не тільки один пункт. З Баштанського району, це буквально 100 кілометрів, це вже другу добу їдемо. Ми самі розуміємо, температурний режим, не можна їхати, але з шостої ранку до десятої вечора, це скільки годин залишається працювати», — розповідає Станіслав Стахов.

Також із міста протягом дня поступово випускатимуть фури, які вже розвантажилися.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.