08.09.2021

Чоловік увірвався в дитячу бібліотеку у Миколаєві і влаштував там скандал з бійкою

Ввечері, за спецлінією «102», надійшов виклик про напад на працівника бібліотеки та присутніх дітей.

Наряд реагування поліції охорони прибув до дитячої бібліотеки що на Намиві, де нашим співробітникам дали опис правопорушника. Він, після конфлікту, зник в невідомому напрямку. Поліцейські розпочали відпрацювання прилеглої території. Через деякий час, інспектор наряду помітив схожого за прикметами чоловіка біля одного з під’їздів.

– Правопорушник був напідпитку та намагався чинити опір, але ми швидко й безпечно його знешкодили та посадили в автомобіль. – розповідає поліцейський наряду Олександр.

За словами свідків та учасників події, невідомий, неохайний чоловік буквально вдерся до читацької зали бібліотеки з наміром посидіти за одним з комп’ютерів. Зважаючи на те що, агресивний суб’єкт явно не читач закладу та на його брудний одяг, бібліотекарка попросила чоловіка піти. Але той почав кричати та нецензурно лаятись з нею і дітьми. На наступне зауваження працівниці бібліотеки, порушник вдарив немолоду жінку та звалив її на підлогу. Один з підлітків хотів зупинити свавілля і також отримав ляпаса від правопорушника.

– Чоловік зрозумів що за свої дії його може очікувати зустріч з поліцією, тому швидко втік з бібліотеки, але ми вже виїхали за ним. – підсумував подію поліцейський-водій Віталій.

Наряд поліції охорони доставив чоловіка разом з матеріалами по справі у районне відділення поліції м. Миколаєва для подальшого з’ясування всіх обставин події.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.