13.01.2022

Чоловік, що побив до напівсмерті пенсіонера у Миколаєві, перебуває у «психлікарні»

У Центральному районному суді міста Миколаєва продовжується розгляд клопотання щодо застосування примусових заходів медичного характеру щодо 24-річного громадянина Ш., який вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України – «Закінчений замах на умисне вбивство».

Про це повідомляє прес-служба суду.

Розгляд клопотання відбувається у режимі відеоконференції з Миколаївською обласною психіатричною лікарнею №2, де перебуває обвинувачений. Судовий розгляд здійснюється під головуванням судді Оксани Мамаєвої.

Згідно з матеріалами клопотання, 27.11.2020 року, близько 23:00, громадянин Ш., перебуваючи на вул. На світанку в Миколаєві, сильно побив літнього чоловіка: повалив на землю, завдав ударів ногами по голові, потім став на коліна і завдав кілька ударів в область голови та шиї потерпілому, після чого втік. В результаті потерпілий зазнав тяжких тілесних ушкоджень.

Раніше суд продовжив термін дії запобіжного заходу щодо громадянина Ш. у вигляді приміщення останнього до закладу психіатричної допомоги.

Зазначається, що проти продовження терміну дії запобіжного заходу обвинувачений не заперечував, захист підтримав його позицію і підкреслив, що в лікуванні клієнта помітний прогрес.

Крім цього, суддя мала допитати експерта, однак останній не з’явився на судове засідання. У результаті суд оголосив перерву для його повторного виклику.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.