14.01.2022

Чому керівництво облдержадміністрації оголосило бойкот новому в.о.директора ШВСМ?

Не перестає дивувати миколаївський бомонд.
Буквально кілька днів тому, з великим розмахом, з брифінгом в облдержадміністрації, за участю профільного віце-губернатора, начальника управління охорони здоров’я, була представлена в.о. головного лікаря обласної інфекційної лікарні.

А в ШВСМ, яка також є обласним комунальним підприємством, подібне призначення пройшло зовсім за іншим сценарієм.

13 січня, в обстановці найсуворішої секретності пройшло представлення нового в.о. директора школи вищої спортивної майстерності Віктора Гінкула.
Тиждень тому, у низці ЗМІ, було опубліковано розпорядження облдержадміністрації про призначення в.о. директора Миколаївської обласної ШВСМ.

У Миколаєві назріває черговий кадровий скандал

Дивовижна метаморфоза, коли протягом одного місяця начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації спочатку перетворюється на тренера, а потім на в.о. директора спортивної школи.

Звільнився скандально відомий начальник управління

Відповідальні за призначення панове, чудово розуміли, що подібне призначення викличе гучний скандал. Напевно, тому і спробували провести його кулуарно, не привертаючи уваги громадськості.

Чиновникам облдержадміністрації не вдалося приховати шило у мішку і про скандальне призначення стало відомо заздалегідь.

Напевно, тому нового керівника відмовилися представляти керівники облдержадміністрації. Не з’явився перший заступник голови ОДА, який неодноразово раніше виконував подібну «брудну» роботу, Г.Решетилов і який підписав розпорядження про призначення. Не прийшов друг і подільник Гінкула, віце-губернатор О.Трайтлі. Не прийшов ніхто.

І довелося Віктору Миколайовичу зайнятися самообслуговуванням і представляти себе самому.

Особливого натхнення, поява нового керівника, у колективі ШВСМ не викликала.
І це не дивно. Дивно інше. Людина, роботу якої профільний міністр визнав незадовільною, знову призначається на керівну посаду.

За інсайдерською інформацією відомо, що ще не всі кримінальні справи, у яких фігурує В.Гінкул, закриті. Можливо з остраху, що він може заговорити, дехто і садить його в «тепле» крісло, щоб мати мінімальні гарантії власної безпеки.

Але недаремно в народі кажуть:
«Скільки мотузочці не виться, а кінець буде»

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.