01.09.2021

Шість підрядників під час будівництва дюкера через Південний Буг завдали збитків міськбюджету на ₴ 14 мільйонів

Фахівці Госаудітслужби встановили, що під час будівництва дюкера і магістральних мереж водопостачання для забезпечення мікрорайону Варварівка підрядники завдали збитків міському бюджету на 14 млн гривень.

Про це свідчать дані аудиту проведеного Управлінням Південного офісу Госаудітслужби.

Згідно зі звітом, п’ять підприємств і одне ФОП під час виконання робіт безпідставно завищували вартість, в результаті чого бюджет Миколаєва втратив 13 мільйонів 951 тисяч гривень.

Так, підрядник ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ» безпідставно включив до кошторису виконання робіт з укладання трубопроводу довжиною 2,8 км на суму 475 тис гривень і вартість самих труб на загальну суму 13 мільйонів 146 гривень.

Також аудитори встановили, що ТОВ «Міколаївбудцентр» завищив вартість виконаних у 2020 році робіт з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури на загальну суму 178,14 тисяч гривень.

Крім того, аудитори виявили завищення вартості виконаних робіт ТОВ «Благоустрій-НК» — 102,63 тисячі гривень, ТОВ «Будсервіс Миколаїв» — 41,92 тисяча гривень, ТОВ «Південь-Будсервіс» — 3,54 тисячі гривень, ПП Мироненко А .А. — 3,41 тисячі гривень.

Таким чином, як відзначають аудитори, внаслідок подібних дій міський бюджет недоотримав доходів у розмірі 13 мільйонів 951 тисяч гривень.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *